Güven, dostluk, sevgi...

bize ulaşın 0212 230 03 17
Turizimde 30 Yılı Aşkın Deneyim
ENDÜLÜS TURU 28 EYLÜL - 2 EKİM

ENDÜLÜS TURU 
( 28 Eylül – 02 Ekim 2022 )

 

Rezervasyon
599 /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları
Tur Fiyatları
1.Gün  İstanbul – Malaga – Granada  Çarşamba
İstanbul Havalimanında saat 04:30’da buluşma. Türk Havayollarının TK 1305 sefer sayılı uçağı ile saat 07:20’de Malaga’ya hareket. Saat 10:55’te Malaga’ya varışın ardından Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi ( dışarıdan ) ve Tipik Malaga sokakları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Granada’ya otelimize hareket. Konaklama otelimizde. 
2.Gün  Granada  Perşembe
Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra Granada Şehir ve El Hambra Sarayı Turu (75€). Turumuz esnasında Granada’nın Tipik Sokakları, Arap Çarşısı ve Albaizin semti ve Dünya’nın en önemli kültür miraslarından biri olan “El Hambra Sarayı” görülecektir. Tur sonrası serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra Çingene Show izlemek üzere otelimizden hareket. (35 €) Çingene Tepesinde hali hazırda ikamet ettikleri evlerinin bir bölümünde en otantik Flamenco ezgileri ve show’unu izleyebilirsiniz. Yapacağımız küçük bir yürüyüş turunun ardından Otelimize transfer. Konaklama, Granada’da otelimizde.
3.Gün  Granada – Cordoba – Sevilla                                                             Cuma          
Kahvaltı sonrası Endülüs’ün en romantik şehirlerinden Cordoba’ya hareket. Cordoba’ya varış. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Şehir Tanıtım Turu. ( 55 € ) Turumuz esnasında bu güzel şehrin tipik dar sokaklarını gezerek başlıyoruz. Musevi Mahallesi, Ünlü Çiçekli sokak, Plaza Mayor, görülecek yerler arasında. Ardından Endülüs Emevilerinden günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camii’ni yine rehberlerimiz eşliğinde geziyoruz. Tur sonrası serbest zaman. Ardından, Sevilla’ya hareket ediyoruz. Sevilla’ya varış ve otelimize yerleşme. Konaklama otelimizde. 
4.Gün   Sevilla  Cumartesi          
Sabah kahvaltısı sonrası, Sevilla Şehir Tanıtım Turu. Şehir Turumuz esnasında ; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü, Maria Luise Parkı görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği için merkezde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Guadalquivir Nehri üzerinde ekstra tekne turu. ( 25 € ). Sevilla’nın güzelliklerini bir de Nehirden görme imkanına sahip oluyorsunuz. Tur sonrası serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra Flamenco Show. ( 55 € ) Dünyaca ünlü Flamenco Dansının doğduğu bu şehirde, bölgenin en ünlü tavernalarından birisinde show izleyebilir ve İspanyol Kültürünün en önemli öğelerinden Flamenco Dansı ve Müziği ile kendinizden geçebilirsiniz. Konaklama Sevilla’da otelimizde.
5.Gün   Sevilla - Malaga - İstanbul   Pazar
Sabah kahvaltısı sonrası erken saatte Ronda’ya hareket. Arzu eden misafirler için Ronda & Setenil Turu. ( 45 € ). Turumuza Endülüs Bölgesinin Beyaz Köyler adı adı ile ünlenmiş en tipik köylerinden birisi olan Setenil de Las Bodegas kasabasını gezerek başlıyoruz. Dev kayaların altında kurulmuş bu köyde rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezinin ardından Ronda Kasabasına dönüyor ve Ronda’yı geziyoruz. Ortaçağ’dan günümüze değin yapısını bozmayarak gelen Dünyaca ünlü tipik bir Endülüs Kasabası olan Ronda 18.yy.’da yapılmış ve bir çok filme konu olmuş Yeni Köprüsü, İspanya’da ilk yapılan Arenası, dar sokakları ve tipik evleri ile çok beğeneceğinizi umduğumuz bir bölgedir. Tur sonrası Malaga havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1304 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:15’te İstanbul’a hareket. 23:35’te varış ve servislerimizin sonu…
 
Notlar:
 
• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamazVize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir. 
• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
• ACENTE konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE dan tazminat hakkı yoktur. 
• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz. 
• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir. 
• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir. 
• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz. 
• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.
• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
 
FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER
 THY ile İstanbul – Malaga – İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri 
 Sevilla’da 4* Sevilla Center Otel’de 2 gece konaklama
 Granada’da 4* Granada Center Otel’de 2 gece konaklama 
 Belirtilen 4* Otellerde açık büfe kahvaltı dahildir.( 4 adet kahvaltı)
 Sevilla Şehir Tanıtım Turu
 Malaga Şehir Tanıtım Turu
 Program dahilinde tüm transferler 
 Profesyonel Tuareg Tours Türkçe rehberlik hizmetleri
 TURSAB Seyahat Sigortası
FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
 Öğle ve Akşam yemekleri
 Kişisel harcamalar
 Yurt Dışı Çıkış Harcı 150 TL 
 Vize masrafları 150 EUR 
 Program’da belirtilmeyen Müze ve Ören yeri giriş ücretleri – 
 İç hat uçuş bağlantıları 
 
Not : Extralar’ın tamamı alınırsa 20 € indirim olmaktadır. 

YAPI KREDİ WORLD KART 9 TAKSİT İMKANI 

İŞ BANKASI MAKSİMUM 9 TAKSİT İMKANI

AK BANK AXESS  TEK ÇEKİM 

tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.