bize ulaşın 0212 230 03 17
PROMOSYON MALTA TURU

TÜRK HAVA YOLLARI İLE KESIN KALKISLI

 

Rezervasyon
299 349 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları
29 MART- 01 NISAN 2018 M A L T A
TÜRK HAVA YOLLARI İLE KESIN KALKISLI
1.Gün, :  İSTANBUL – MALTA – ÜÇ SEHİRLER– VALLETTA (4 SAAT UCRETSIZ PANAROMIK TUR)
Atatürk havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1369 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:20’da Malta’ya hareket. Yerel saat ile 09:50’de Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile, Malta tarihinin beşiği unvanını kazanmış şövalyelerin yurdu Üç Sehirler: Vittoriosa, Senglea ve Cospicua’da yapacağımız gezi Panaromik tur sonrası, Aracımızla Valletta Lıman turumuzu tamamlayıp otellerimize transfer. Ekstra Turlara katılmak isteyen yolcularımız, Havalimanında sonra yapılacak olan tur’da rehberimizin önerdiği, ekstra turlara katılmak için rehberimize kayıt yaptırabilirler, aşağıda belirtilen fiyatlar geçerli olacaktır.
2.Gün, MOSTA - DINGLI CLIFF - RABAT - MDINA – VALETTA (GAME OF THRONES) 
Hotelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek olan tam gün Malta turumuza katılabilirler. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla Sabah rehberimizin belirttiği saatte hareket ile Avrupa'nın üçüncü büyük kubbesine  sahip olan Santa Maria Assunta Kilisesini ziyaret ediyoruz. Mosta’daki bu büyük kilisenin içerisinde 2. Dünya savaşında Alman Nazi uçaklarının atmış olduğu 200 kg ağırlığındaki  bombayı görüp, kilisenin iç ve dış mimarisi hakkında rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra Malta’nın en eski şehri Rabat’a hareket ediyoruz. 250 mt yükseklikteki Dingli Cliff’ten eşsiz doğa manzarasını görüntüleyip Cumbalı evleri ile Rabat’ın dar sokaklarında yapacağımız keyifli bir yürüyüş  sonrası bizleri görkemiyle karşılayan Game of Thrones dizisinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği eski başkent Mdina’ya giriş yapıyoruz. Mdina’da Hükümet Sarayı, Casa Inguanez Malikânesi,  Katedral,  Kermelit Kilisesi ile ilgili rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası pastaları ile meşhur Fontenalla cafede eşsiz manzara eşliğinde kahvelerimizi yudumlarken pastaların tadına bakıyoruz. Buradan hareketle Başkent Valetta’yı keşfediyoruz. Gezilerimiz sonrası otellerimize  dönüyoruz. 
(Ekstra tur ücreti kişi başı € 60.00)
3.Gün, GOZO ADASI – DWEJRA-T'PINO KİLİSESİ - VİCTORİA RABAT - XELENDI – MGARR 
Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek olan Gozo Adası turuna katılabilirler. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla, Sabah rehberimizin belirtiği Gozo adasına geçiş icin Cirkewwa limanına geçiyoruz,  feribot ile Gozo’ya ulaşıyoruz.  Gozo Adası Malta’ya göre yemyeşil, hayatın durduğu yerdir. Tam bir cennet adasıdır. İlk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayası’nı görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge ve Malta’ nın en önemli dalış noktalarından biri. Mavi Pencere UNESCO koruması altında ve kontrollü olarak ziyaret edilebiliyor. Hava durumunun uygun olduğu günlerde küçük tekneler ile İç Deniz’ den açık denize çıkıp Mavi Pencere’ nin çevresinde yer alan mercanları görme imkanımız da var(Tekne Gezisi opsiyonel olup ekstra tur ücretine dahil değildir)  Buradan eski tarihte küçük bir şapel  olan fakat günümüzde çok büyük bir Adak kilisesi olan T'pino Kilisesini ziyaret edip dileklerimizi diledikten sonra bölgenin bal, marmelat, keçi boynuzu pekmezi, zeytin, zeytin yağı, Gozo Peyniri, şarap ve likörlerinin tadına bakıyoruz.  Öğle yemeği ve serbest zaman icin balıkçı kasabası olan Xelendi'ye varıyoruz arzu eden misafirler denz mahsullerinden oluşan öğle yemeğini burada alabilirler, Yemek sonrası  Gozo Adasının başkenti   Victoria Rabat'a  varıyoruz. St. George bazalikasını görüp dar sokaklarda yürüyüş yapıyoruz sonrasında aracımız ile Mgarr  limanına gelip feribot ile Malta’ya varıp otellerimize dönüyoruz.  (Ekstra tur ücreti kişi başı € 65.00)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.Gün, POPEYE’S VILLAGE TURU- MARSAXLOKK- MALTA – İSTANBUL
Kahvaltısı sonrası saat 11:00 de oda anahtarlarını resepsiyona teslim ediyor ve bavullarımızı bagaj odasına bırakıyoruz. Serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenecek olan  Marsaxlokk, Popeyes Village  turuna katılabilirler rehberimizin belirttiği  saatte hareket ile Turumuza ülkenin en güzel balıkçı köyü olan Marsaxlokk ile başlıyoruz, burası balık restoanları ve renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ile süslü Limanı ve Adanın renklerini, dokusunu taşıyan güzel evleri ile meşhur olan, cıvıl cıvıl pazarında organik ürünler bulabileceğiniz güzel Akdeniz köyüdür, Osmanlı birliklerinin de Malta adasına ilk cıktığı bölge olarak bizim icin ayrı bir önemi vardır. Burada verilecek fotograf molası ve serbest zamanın ardından, 1980 yılında Temel Reis filminin cekildiği Popeye village’e hareket ediyoruz. Popeye Village’e vardığımızda  hem köyü  geziyoruz hemde Temel Reis, Safinaz ve Kaba Sakalın şovlarını seyrediyoruz ve deniz  manzarası esliginde restoranın güzel yemeklerinin tadına bakıyoruz.Tur sonrası havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1372 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile  saat 19:05’de İstanbul’a hareket. Saat 22:20’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. (Ekstra tur ücreti kişi başı € 50.00)
Oteller
İki Kişilik
Oda
(Kişi Başı) 3.kişi
(İki kişilik odada ilave) Tek Kişilik Oda Çocuk
(0-2 yaş) Çocuk
(2-12 yaş)
3* Hotel, vb. €299.00 €299.00 €399.00 €120.00 €279.00
4* Preluna Hotel vb.  €399.00 €399.00 €479.00 €120.00 €349.00
5* Radisson Blu St. George vb. €499.00 €499.00 €879.00 €120.00 €349.00
 
 
 
Ekstra turlar 16 kişinin altında kaldığı taktirde İngilizce yapılacaktır.
Havakoşulları ve Katılıma göre tur programlarında değişiklik olabilir, 
Ekstra turlarda, ören yeri girişleri, öğle yemekleri, ekstra tur fiyatlarına dahil değildir, opsiyoneldir,
 
 
 
 
 

Φ Türk Hava Yolları ile İstanbul – Malta - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti  
Φ Istanbul çıkışlı Türkce Rehberlik(25 pax ve üzeri gruplarda)
Φ Malta Luqa Havalimanına varış sonrası, Panaromik sehir turu
Φ Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri 
Φ Havaalanında Türkçe karşılama ve Türkçe yardım 
Φ Seçilecek kategorideki otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama  
Φ Havaalanı vergileri

 

Φ Schengen vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) 
ΦYurtdışı çıkış fonu 15 TL  
Φ Programlarda belirtilen Ekstra Turlar 
Φ Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

 

AXESS VE BONUS KARTLARA +3 TAKSİT İMKANI

MAXIMUM KARTLARA 6 TAKSİT OLANAĞI

tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.