Güven, dostluk, sevgi...

bize ulaşın 0212 230 03 17
Turizimde 30 Yılı Aşkın Deneyim
MAYORKA 4 Gece 5 Gün

MAYORKA
25 Şubat - 01 Mart 2023

 

Rezervasyon
549 /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları
Tur Fiyatları
 
1. GÜN : İSTANBUL-MAYORKA  25 Şubat Cumartesi
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 02.00’de Tuareg Tours kontuarında buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Free Bird  Havayolları’nın FHY 503 sefer sayılı özel uçuşu ile Mayorka’ya saat 05.00’te hareket. 07.40’da varışın ardından Mayorka’da panoramik tanıtım turumuzu yapıyoruz. Turumuz sonrasında konaklayacağımız otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde.
 
2. GÜN: MAYORKA  26 Şubat Pazar
Kahvaltının ardından Drach-Manacor turunu yapıyoruz. Bu turumuzda 18. yüzyıldan kalma Escalderes çiftliğini gezip daha sonra mobilya, inci, seramik ve likörleriyle ünlü Mayorka adasında hediyelik eşya alabileceğiniz alışveriş merkezine gidiyoruz. Sonraki durağımız dünyaca ünlü inci üretimi yapan Manacor kasabası. Majorica inci fabrikasını gezip Puerto Cristo limanına gidilecektir. Son durağımız Drach mağarasında sarkıt ve dikitler arasında yerin 25 metre altında, bir kilometrelik mesafeyi yürüyerek gezip klasik müzik eşliğinde bu doğal
güzelliğin tadına varacaksınız. Akşam yemeği hotelimizde.
 
3. GÜN: MAYORKA  27 Şubat Pazartesi 
Kahvaltı sonrası Valdemossa&Soller turunu yapıyoruz. Bu turumuzda önce Valdemmossa’da ünlü besteci Chopin’e de ev sahipliği yapan La Cartuja manastırını gezeceğiz. Manastır
ziyaretimizin ardından manzarası ile hayranlık uyandıran San Marroig çiftliğini gezeceğiz. Bizi bekleyen otobüsümüzle kıyı şeridinden devam ederek Deia Köyüne geçip Tramuntana Dağları ve portakal bahçelerinin eşsiz manzarası ile Soller Vadisine varacağız. Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde.
 
4. GÜN: MAYORKA  28 Şubat Salı
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Öğleden sonra Mayorka İncileri turunu yapıyoruz. Turumuz esnasında 15.yüzyılda inşa edilen Beliver Kalesi, Katedral ve Almudania Sarayı görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği hotelimizde.
 
5. GÜN: MAYORKA – İSTANBUL  01-02 Mart Çarşamba- Perşembe
Kahvaltı sonrası valizlerimizi hotelimize bırakıyoruz ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte buluşmanın ardından havalimanına transfer. İşlemlerin tamamlanmasının ardından Free Bird Havayolları’nın FHY 504 sefer sayılı uçuşu ile saat 22:40’da İstanbul’a hareket. 03:05 varış ve servislerimizin sonu.
 
HOTEL BORDOY COSMOPOLITAN  4*
FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER:
- Free Bird Havayolları özel seferi ile IST-PMI-IST uçak biletleri
- Belirtilen Hotelde oda-kahvaltı ve akşam yemeği dahil 4 gece konaklama
- Programda belirtilen tüm çevre gezileri
- Tüm transferler
- Rehberlik hizmetleri
- Türsab sigortası
FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:
- Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
- Sağlık seyahat sigortası (20 EUR)
- Şehir vergileri dahil değildir (Resepsiyona ödenir)
- Şehir Gezileri esnasında Müze ve Ören yerleri girişleri fiyata dahil değildir. 

YAPI KREDİ WORLD KART 9 TAKSİT İMKANI 

İŞ BANKASI MAKSİMUM 9 TAKSİT İMKANI

AK BANK AXESS  TEK ÇEKİM 

tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.