bize ulaşın 0212 230 03 17
ENDÜLÜS & PORTEKİZ TURU

ENDÜLÜS & PORTEKİZ TURU Prestij

16 EKİM 2017 Pazartesi Hareketli

Türk Hava Yolları Tarifleri Seferi ile

7 Gece 8 Gün

Rezervasyon
799 879 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İstanbul – Malaga - Granada 16 Ekim 2017 – Pazartesi

Atatürk Havalimanı TuaregTours kontuarı önünde sabah saat 05:30’da buluşma. Türk Havayollarının TK 1305 sefer sayılı uçağı ile saat 08:35’te Malaga’ya hareket. Saat 12:15’de Malaga’ya varış. Bizleri bekleyen aracımız ile Malaga Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi ( dışarıdan ) ve Tipik Malaga sokakları görülecek yerler arasındadır.Ardından Granada’ya hareket. Otelimize varış ve yerleşme. Konaklama Granada’da otelimizde.

2.Gün Granada 17 Ekim 2017 – Salı

Kahvaltı sonrası ekstra Granada Şehir Tanıtım Turu ( 50 €). Turumuz esnasında Granada’nınTipik Sokakları, Arap Çarşısı ve Albaizin semti ve Dünya’nın en önemli kültür miraslarından biri olan “El Hambra Sarayı” müsaitlik doğrultusunda görülecektir. Konaklama Granada’da Otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra “Sacro Monte Tepesi Turu ve Çingene Show” (40 €)

3.Gün Granada – Cordoba - Sevilla 18 Ekim 2017 – Çarşamba

Kahvaltı sonrası Cordoba’ya hareket. Cordoba’ya varış ve ekstra Cordoba Şehir TanıtımTuru (40 €). Şehir Turu esnasında Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, Tipik Endülüs Sokakları görülecektir. Turumuza Endülüs Emevilerinden günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camii girişleri de dahildir. Tur sonrası Sevilla’ya hareket ediyoruz. Sevilla’ya varışın ardından konaklayacağımız otelimize yerleşme. Konaklama Sevilla’da otelimizde.

4.Gün Sevilla 19 Ekim 2017 – Perşembe

Kahvaltı sonrası Sevilla Şehir Tanıtım Turu. Şehir Turumuz esnasında ; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü, Maria Luise Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirler için ekstra Ronda Turu ( 50 €). İspanya’nın ilk arenasının da görüleceği bu mükemmel tarihi şehir turu sonrası otelimize dönüş. serbest zaman. Akşam arzu eden misafirler için ekstra Flamenco Show (40 €). İspanyolların bu karakteristik dansı Flamenco’nun Sevilla Şehrinde doğduğunu hatırlatmak isteriz. Konaklama Sevilla’da otelimizde.

5.Gün Sevilla – Cascais ( Lizbon ) 20 Ekim 2017 – Cuma

Kahvaltı sonrası Portekiz’in Başşehri Lizbon’a hareket. Yol üzerinde Setubal şehir turu yapıyoruz. Turumuzda sonsuz kumsallarıyla, 110 metre yüksekliğindeki Christo Rei Anıtı ile, Serra de Arrabida Dağları’ndaki muhteşem doğal parkıyla meşhur bir Portekiz kenti olan Setubal’i göreceğiz. Tur sonrası Lizbon’a yolculuğumuza devam ediyoruz. Lizbon’a varış ve Şehir Tanıtım Turu. Bu turumuzda ; Rossio Av,St.Georges Şatosu’nun Bulunduğu Şehrin Tarihi Bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronımus Manastırı, Sao Jorge Kulesi, Alfama görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Otelimize transfer. Konaklama Cascais’te otelimizde.

6.Gün Cascais ( Lizbon ) 21 Ekim 2017 – Cumartesi

Kahvaltının ardından Arzu eden konuklarımız için ekstra “Sintra, Cobo De Roca Burnu ve Estoril Gezisi (60 €) Tüm gün sürecek olan bu turumuza Sintra ile başlayıp, Unesco tarafından Dünya Mirası listesinde yer alan ve Sintra Kraliyet Ailesi tarafından mesire yeri olarak kullanılmış, meşhur Şehir Sarayını göreceğiz. 1147 yılında Portekiz Kralı tarafından fetih edilene kadar Araplara ait olan saraydan sonra kentin tarihi kısmında gezme ve yemek için serbest zaman. Avrupa’nın en batı ucu olan Roca Burnu’na ( Cabo de Roca ) devam ediyoruz. Guincho Burnu ve Boca do Inferno Kayalığı’nı ziyaret ettikten sonra Casino’su ile meşhur Estoril’e uğrayarak Lizbon Şehir Merkezine geliyoruz. Lizbon’da serbest zaman. Akşam Cascais ’te Otelimize dönüş. Konaklama Cascais’te

7.Gün Cascais ( Lizbon ) – Porto 22 Ekim 2017 – Pazar

Kahvaltı sonrası Porto’ya hareket. Güzergah üzerinde ekstra Fatima Şehir Turu ( 25 €). Hıristiyan Dünyası için son derece önemli bu bölgeyi gezdikten sonra Porto’ya hareket. Varışın ardından, Panoramik Porto Şehir Tanıtım turu. UNESCO tarafından tarihi kent olarak kabul edilen Porto‘da göreceğimiz yerler arasında ; Bento İstasyonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı,Tore dos Clerigos Kulesi, Santa Catarina , Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, vardır. Gezi sonrası otelimize transfer . Konaklama Porto’da otelimizde.

8.Gün Porto - İstanbul 23 Ekim 2017 - Pazartesi

Sabah kahvaltısının ardından Porto’da son serbest saatler. Arzu eden misafirler için ekstra Porto’da Doro Nehrinde Tekne Turu (25€). Havalimanına transfer. Uçuş işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1450 sefer sayılı uçağı ile 15:35’de İstanbul’a hareket. 22:00’de İstanbul’a Varış ve hizmetlerimizin sonu.

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

 • THY ile İstanbul – Malaga / Porto – İstanbul Uçak biletleri
 • 4 * Otellerde 7 gece konaklama
 • Açık Büfe Sabah kahvaltıları ( 7 adet kahvaltı )
 • Program dahilinde tüm transferler
 • Malaga Şehir Tanıtım Turu
 • Sevilla Şehir Tanıtım Turu
 • Setubal Şehir Tanıtım Turu
 • Lizbon Şehir Tanıtım Turu
 • Porto Şehir Tanıtım Turu
 • Profesyonel Tuareg Tours Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu TURSAB Sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler
 • Lizbon Şehir Vergisi ( Katılımcılar tarafından resepsiyona ödenir.)
 • Kişisel harcamalar
 • Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
 • Vize masrafları 120 EUR
 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş ücretleri
 • Elhamra Sarayı müsaitlik doğrultusunda gezilecektir.
 • Seyahat güvence paketi

Bonus Karta 6+3 Taksit İmkanı

tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.