Güven, dostluk, sevgi...

bize ulaşın 0212 230 03 17
Turizimde 30 Yılı Aşkın Deneyim
 

TUAREG TOURS, yurt dışı tur organizasyonlarının yanı sıra, yerli ve yabancı turizme dönük her türlü yurt içi tur organizasyonları, kongre, seminer ve eğitim çalışmaları, ürün lansmanları, yurt içi ve yurt dışı fuar ve toplantı organizasyonları, fuarlarda host ve hosteslik hizmetleri, insentiv gruplara yönelik organizasyonlar, bayi toplantı ve gezileri konusunda faaliyet göstermektedir. Bugün, dünyanın 5 kıtasına yüzlerce grup götürmüş olmanın verdiği tecrübe ile çeşitli yerli acentelere yerel hizmetler de sunmaktadır.

TUAREG TOURS, iş gezilerinizde, yurt dışı fuar organizasyonlarınızda, tatil programlarınızda, kişisel veya grup olarak yurt içi veya yurt dışı otel ve ulaşım rezervasyonlarınızda, yurtdışından gelen misafirlerinizin transferleri gibi daha birçok alanda sizlere en iyi hizmeti verebileceği gibi, uzmanlık alanı olan insentiv organizasyonlarda da yükünüzü azaltarak sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

TUAREG TOURS bünyesinde bulunan ve 1998 yılından beri birçok başarıya imza atan kongre ve seminer departmanımız ise; kongre, bayi toplantısı, eğitim semineri, ürün lansmanları, promosyon gezileri, motivasyon yemekleri, piknik organizasyonları gibi, sizleri çalışmaya daha çok motive etmek, biraz olsun yoğun iş temposunda rahat nefes almanızı sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Hedefimiz her zaman memnuniyetinizi sağlamak, başarılarımızı ve başarılarınızı birlikte paylaşmaktır.

 
tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.