bize ulaşın 0212 230 03 17
OLE İSPANYA TURU

OLE İSPANYA

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 

7 GECE 8 GÜN 

Rezervasyon
699 800 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İstanbul – Barselona 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:00’de buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1853 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:55’de Barselona’ya hareket. Lokal saat ile 10:40’ta varışın ardından Panoramik Barselona Şehir Tanıtım Turu.Turumuz esnasında Montjuic Tepesi, Olimpiyat Stadı, Colon Meydanı, La Rambla Caddesi, Paseo de Gracia Bulvarı, Gaudi’nin evleri, La Sagrada Familia Katedrali, Katalunya Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde. 

2.Gün Barselona 

Kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenen Gerona & Figueras & Dali Müzesi turuna (60 EUR) katılabilirsiniz. Dünyaca ünlü Sanat Adamı, Sürrealist Ressam ve Heykeltıraş Salvador Dali’nin tüm eserlerini görme imkanı bulabilir, Orta çağda kalma yapıları ve Yahudi kaldırımları ile ünlü Katalunya Bölgesinin en önemli ikinci büyük şehri olan Gerona şehrinde dilediğinizce gezebilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde. 

3.Gün Barselona – Zaragoza- Madrid 

Kahvaltı sonrası Madrid’e hareket. Güzergah üzerinde Aragon Bölgesinin başşehri Zaragoza’nın görülmesi. Madrid’e varış ve otelimize yerleşme.Madrid’de serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

4.Gün Madrid 

Kahvaltı sonrası Panoramik Madrid Şehir Tanıtım turu. Tur sırasında, Puerto Del Sol Meydanı, Alcala ve Toledo kapıları, Las Ventas Arenası, Gran Via Caddesi, Kraliyet Saray Meydanı ve Castellana Bulvarı’nı görebilirsiniz. Tur sonrası arzu eden misafirler ekstra olarak düzenlenecek Toledo (60 Euro) Turu’na katılabilirler. Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel Tarihi Ortaçağ Kentlerinden Toledo’da görülecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve meydanları, Toledo ile özdeşleşmiş Ünlü Ressam El Greco’nun bir çok eseri bulunmaktadır. Tur sonrası Madrid’e dönüş. Konaklama Madrid’de otelimizde. 

5.Gün Madrid – Cordoba - Sevilla 

Kahvaltı sonrası Sevilla’ya hareket. Güzergah üzerinde ekstra Cordoba Şehir Tanıtım Turu (35€). Tura katılacak olan misafirler için Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas, Calle de Flores,Tipik Endülüs Sokakları, İç avlulu çiçekli evleri ve Cordoba Camii görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket. Varışın ardından Sevilla Şehir Turu. Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Konaklama Sevilla’da otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Flamenco Show(50 Eur. ) turuna katılabilirler. 

6.Gün Sevilla ( Ronda & Marbella ) 

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Ronda & Marbella Turu.( 55 € ) Ronda ortaçağdan günümüze kadar korunarak gelmiş, İspanya’nın ilk arenasının bulunduğu tipik bir Endülüs Şehri. Turumuz esnasında Ronda’nın eşsiz manzarasını seyredeceğiniz Cumhuriyet Cad.Üftade Sok.Latif Ap.No:10 D:4 Elmadağ / IST. Tel: 0 212 230 03 17 Fax: 0 212 234 54 19 tarihi köprü, Ronda Arenası ve Endülüs sokaklarını göreceksiniz. Turumuzun ardından serbest zaman verecek ve sizleri Avrupa Jet sosyetesine ev sahipliği yapacak, Costa Del sol sahil şeridinin en ünlü yerleşim yeri Marbella’ya götüreceğiz. Turumuz sonrasında Sevilla’da konakladımız otelimize dönüş. Konaklama Otelimizde. 

7.Gün Sevilla – Granada 

Kahvaltı sonrası Granada’ya hareket. Granada’ya varışın ardından Granada Şehir Turu. Tipik Granada Sokakları, Albaicin Tepesi, görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası arzu eden misafirler için ekstra Granada El Hambra Turu (50 Eur.) Unesco Tarafından Dünya Mirası Listesine alınmış ünlü El Hambra Sarayı görülecektir. Tur sonrası otelimize yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sacra Monte (45 Eur) Gece Turuna katılabilirler. Granada‘da yaşayan Çingenelerin Farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı. Konaklama Granada’da otelimizde. 

8.Gün Granada – Malaga - İstanbul 

Kahvaltı sonrası sonrası Malaga’ya hareket. Kısa bir Malaga Şehir Turu. Rehberinizin belirteceği saatte havaalanına transfer. Pasaport ve Bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1306 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:40’ta İstanbul’a hareket. 20:10’da Varışın ardından hizmetlerimizin sonu.

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul / Barselona –Malaga / İstanbul arası gidiş dönüş uçak biletleri
 • Barcelona’da 4*Exe Laietana Palace v.b. Hotel’de 2 gece konaklama
 • Madrid’de 4* Eurostars Central v.b.Hotel’de 2 gece konaklama
 • Sevilla’da 4* Exe Sevilla PAlmera v.b. Otel’de 2 gece konaklama
 • Granada’da 4* Carmen v.b. Hotel’de 1 gece konaklama
 • Otellerde 7 adet açık büfe kahvaltı
 • Barselona, Granada, Sevilla,Madrid, Malaga Panoramik Şehir Tanıtım Turları ( Girişler dahil değildir. )
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Tuareg Tours Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı ve Güvenlik Vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler
 • Kişisel harcamalar
 • Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL
 • Vize masrafları 130 Euro
 • Ören yeri ve saray giriş ücretleri
 • Barselona’da City Tax ( Şehir Vergisi )

MAXIMUM KARTA 6 TAKSİT İMKANI

tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.